Sayın Ortağımız,

Bilindiği gibi 27.03.2006 tarihinde yapılan olağan genel kurul toplantısında; Devre-tatil sisteminin işleyemez noktaya gelmesinden hareketle, ortaklarımızın maddi menfaatleri gözetilerek Foça Tatil Köyü’nde bulunan taşınmazların kısmen ya da tamamen satılması kararı benimsenmiş olup, alınan bu kararın uygulanması ile ilgili Yönetim Kurulumuza tam yetki verilmiştir.

Şirketimiz, genel kuruldan aldığı yetki ile, geçen bu süre zarfında, Anıtlar Kurulu ile Belediyeler nezdinde girişimlerde bulunarak, tüm resmi makamlardan gerekli izinleri almış, satış bedel ve koşullarını belirleyerek taşınmazları satış için hazır hale getirmiştir.

Böylelikle ilk aşamada 84 adet apart üniteyi, kat irtifaklı müstakil tapulu olarak, satın alma önceliğini mevcut ortaklarımıza vermek suretiyle satışa sunmaktayız.

Satış fiyatı yer ve konum farkına göre belirlenen ve 49.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunduğumuz apart üniteleri satın almak için 30 Haziran 2009 tarihine kadar müracaat eden üyelerimize, liste fiyatı üzerinden %10 indirim imkanı sağlanacaktır.

Kat irtifaklı-müstakil tapulu olarak satışı yapılacak olan üniteler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve satın almak için müracaatta bulunmak üzere 0232 825 10 30 no.lu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Fotaş Yeni Foça Tatil Köyleri A.Ş.

© Copyright Fotaş 2011. All rights reserved.