Fotaş A.Ş. Genel Merkez

Tomtom Mah. İstiklal Cad. Beyoğlu İş Merkezi No: 187/5 P.K.: 34433

Galatasaray – Beyoğlu / İstanbul

Telefon : (0212) 252 07 05
Faks :0212 252 07 09
E-posta: info@fotas.com.tr


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: FOTAŞ Turizm ve Tarım Gıda Hayvancılık Enerji A.Ş.

Sunset Mavi Foça 
Fatih Mah. Çanak Mevkii Yeni Foça, İzmir, Türkiye
Telefon: (0232) 825 10 30
Faks : (0232) 852 10 33

E-posta: foca@sunsetmavi.com
Ulaşım:

Nasıl Gidilir?

Kendi aracınız ile ;

İstanbul’dan gelirken Akhisar-Manisa istikameti sonrasında Menemen’e varılır. Menemen’i geçip, Buruncuk,sonrasında da Eski Foça’ya gelinir. Eski Foça’ya varıldıktan sonra kuzey istikametinde Yeni Foça yoluna girildiğinde 15. Kilometrede şirketimizin tesislerine varılacaktır.Yenifoça ile tesis arası 8 km.dir.

Bir diğer alternatif olarak da güneyden gelecek olanlar (Bodrum vs) İzmir – Çanakkale yolunda İzmir’den çıktıktan sonra Karşıyaka, Çiğli, Menemen’den sonra Buruncuk’u geçince ilk ışıklardan sola dönülünce Foça yoluna girilmektedir.Yenifoça’ya gelinip, oradan da sahil yolu takip edilerek tesislerimize ulaşılabilir.

Diğer Vasıtalarla ;

İzmir Otogarı’ndaki peronlardan “Eski Foça”ya otobüsler kalkmaktadır. Herhangi bir vasıtayla İzmir Otogarı’na ulaşıldıktan sonra bu otobüslere aktarma yapılarak Eski Foça’ya ulaşılabilmektedir. Ayrıca, Havaalanı’ndan Otogar’a Havaş otobüsleri kalkmaktadır. Bunun yanında, havaalanından Yeni Foça’ya gitmek için; metroya binip, Biçerova İstasyon’unda inerek Yeni Foça’ya giden belediye otobüslerinden faydalanabilirsiniz.

© Copyright Fotaş 2011. All rights reserved.