Sunset Mavi / İzmir Foça Tesisimizden Görüntüler

Tarihi dokusu ve doğal güzelliğini kaybetmemiş olan Foça’da yemyeşil ağaçlık bir alana yayılmış olan pırıl pırıl bir koyu, tertemiz havası ve gerisindeki zeytin ağaçları ile örtülü sırtları görülmeye değer güzellikte olan Sunset Mavi Foça Tatil Köyü 4 kişilik apart ünitelerde bir yatak odası, bir salon, açık mutfak, banyo-tuvalet ve balkon olarak hizmet vermektedir.

Yatak odasında iki kişilik yatak, gardırop, komidin ve telefon bulunur. Salonda iki divan yatak, açık mutfak, yemek masası ve iskemleler, buzdolabı, ocak ve mutfak gereçleri vardır. Ayrıca balkonları doğaya açık ve ferahtır. Tatil köyünde sezon açıldığında revir ve devamlı hemşire bulunmaktadır. Yeni Foça ilçesinde sağlık hizmeti veren dispanser ve Eski Foça’da devlet hastanesi ile ambulans vardır.

Tatil Köyü sahili bir koy şeklinde olup, denizi kumsaldır. Sahil tesislerinde soyunma kabinleri, şezlonglar, duşlar, kafeterya, vardır. Konuklar sahilde isterlerse Ege’nin tertemiz mavi denizine girer, güneşlenir veya plaj voleybolu oynayabilirler.